Software platforma A.D.A.P.T.

  • Obsahuje nejaktuálnější údaje o tělesných rozměrech a tělesném složení české populace.

  • Obsahuje jedince ve věku 18 až 87 let s různým tělesným složením a stylem života.

  • Obsahuje 3D modely postavy, obličeje a distribuce podkožního tuku, standardizované tělesné rozměry a dodatečné informace o věku, pohlaví a povolání.

  • Byla vytvořena pro návrháře a výrobce všech výrobků určených pro lidské tělo (např. automobilů, sportovního vybavení, nábytku, ochranných pomůcek).

  • Je k dispozici zdarma na základě smluvního vztahu. Ten vzniká na základě schválení projektového záměru radou A.D.A.P.T. Schéma tohoto postupu a všechny dokumenty najdete níže.

Bez popisku

Kroky k získání přístupu do platformy A.D.A.P.T.

  1. Prostřednictvím registračního formuláře nám dejte vědět, že máte zájem o přístup do platformy A.D.A.P.T. Na registrační formulář odkazuje tlačítko výše a stejně tak ho najdete na tomto odkazu.
  2. Do jednoho týdne Vás emailem nebo telefonicky kontaktuje náš zpravodaj. Ten s Vámi dořeší případné nedostatky v registraci a zašle Vám odkaz na projektový formulář. Formulář slouží pro sdělení detailů o Vašem využití platformy A.D.A.P.T., například za jakým účelem plánujete data využívat, v jakém termínu nebo které osoby by to platformy měly mít přístup. Formulář je k vidění na tomto odkazu.
  3. Vyplněný projektový záměr zpravodaj předá Radě A.D.A.P.T. Ta rozhodne o přidělení přístupu do platformy, o kterém zpravodaj žadatele informuje do třiceti dnů od vyplnění projektového záměru.
  4. V případě kladného vyjádření následuje podepsání smlouvy statutárními zástupci a zařízení přístupu do platformy A.D.A.P.T.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info